Ohlasy a zkušenosti

SEMINÁŘE  a  PORADNA

Věra H.: Při přihlášení do semináře jsem nevěřila, že se z písma dá skutečně vyčíst tolik věcí! Dozvěděla jsem se nejenom to, že své povolání jsem si vybrala správně, ale třeba i to, v čem jsme s mým partnerem rozdílní a proč pořád řešíme stejné problémy. Navíc příjemné prostředí, uvolněná atmosféra, fajn lektorka, velmi názorné vysvětlování, fakt OK!

Adam: Výsledek semináře předčil mé očekávání (valné jsem neměl, účast jsem dostal k narozkám...). Mám pocit, že už líp vím, kudy dál a co pro mě asi nebude to pravý...doporučuju.

Lenka: Včera jsem absolvovala grafologický kurz p.Rosochové a bylo to skvělé,mohu všem jen doporučit ! Velmi přátelská atmosféra,spousta zajímavavých informací...díky!


Zdenka V.: Vždy mě zajímalo, jak souvisí vlastnosti člověka s věcmi, které se mu v životě dějí. Osobně jsem spokojená - v práci, s partnerem, ve vztazích. Abych tedy zjistila, jak dalece rukopis prozrazuje vlastnosti a schopnosti pisatele, zúčastnila jsem se semináře a s pomocí lektorky jsem nahlédla do rukopisu svého i partnerova. A opravdu, potvrdilo se mi, že můj výběr byl správný a že mé vlastnosti a schopnosti odpovídají výběru povolání i partnera. Super zážitek, doporučuju všem!

Ondra: Kurz byl pro mě dobrou zkušeností. O grafologii jsem předtím slyšel, ale věděl jsem toho o ní velmi málo, takže jsem se rád dozvěděl řadu informací, které mi přišly velmi zajímavé. Rozhodně bych řekl, že způsob, jakým kurz probíhal, byl osobní a příjemný. Také bych chtěl vyzdvihnout ono dokazování přednášených skutečností na sobě samém prostřednictvím krátkého textu, který jsme si napsali předem. Tato názornost jistě pomohla velmi pozitivně tomu, abychom si informace lépe zapamatovali. Využití této znalosti je možné jak pro člověka pracujícího s texty ostatních (práce žáků ve školách, životopisy, ...), tak ale také jako zábavné a inteligentní hobby (vyhledávání podpisů slavných osobností, svých přátel, známých či nadřízených apod.), takže bych ho velmi rád doporučil komukoliv.

Charlotte: Líbil se mi praktický přístup, konkrétní výsledky, žádné filozofování jako na jiných kurzech.
lektorka - úžasná žena, zkušená a oduševnělá, setkání bylo pro mě obohacením.

Kristýna M.: V dnešní uspěchané době, kde psané písmo pomalu mizí, je seminář grafologie procitnutím ze světa masek, které dobrovolně nosíme. Jsem velmi ráda, že jsem se semináře zúčastnila a objevila tak kouzlo písma a klíč k poznání osobnosti a to nejen vlastní, ale i lidí v našem okolí. Věřím, že tento seminář nadchne každého, kdo občas tápe na cestě životem, ať už z hlediska profese, partnerských vztahů nebo hledání sebe samého. Děkuji paní Rosochové a vřele její seminář doporučuji.

Helena P. :
Chtěla jsem Vám poděkovat za setkání a poznání , uvědomění si,že vše má nějaké příčiny. Nevěřila jsem, co všechno se dá z písma vyčíst.Charakter a problémy, které se dají vyřešit. Poznat svojí tvář, i když člověk tuší, jaký ve skutečnosti je,ale toto poznání ,které slyší od cizí osoby, mě velice překvapilo...jak mě může někdo tak hodně znát ? Milé a vlídné setkání ,osobitý přístup k věcem a osobě samotné.....mě opravdu nadchl. Díky mým dcerám,které vidí a trápí je moje životní lekce a chtějí,abych se posunula v životě o kus dál ,jsem se dostala až k Vám......děkuji.
Tuto zkušenost jen vřele doporučuji každému, kdo chce vědět víc.....
Děkuji za velice příjemné setkání